Pomieszczenia wspólne

Stołówka

Sercem naszego domu seniora jest stołówka, która została zaprojektowana w taki sposób aby mogły się w niej odbywać seanse filmowe, występy teatralne, przyjęcia, wystawy, wernisaże, koncerty, wieczorki poetyckie. W pomieszczeniu znajdują się stanowiska komputerowe, regały z książkami oraz prasą, strefa relaksu przy kominku z wygodnymi wypoczynkami oraz fortelami.

 Ze stołówki jest wyjście na taras oraz dalej zejście do parku.

Salka do ćwiczeń

 W wyposażenie salki wchodzi m.in. rowerek stacjonarny, bieżnia, orbitrek (tzw. narciarz), kabina do ćwiczeń, drabinki, drążek, materace, zestaw hantli, gumy do ćwiczeń, piłki gimnastyczne oraz lekarskie.

Gabinet rehabilitacyjny 
Do dyspozycji naszych domowników będzie rehabilitant, który zgodnie z zaleceniami lekarskimi będzie wykonywać zabiegi masażu leczniczego lub relaksacyjnego, diatermii, terapii ultradźwiękowej.

Kuchnia na piętrze
Z racji na fakt, że w domu spędza się dużo czasu w kuchni, przygotowaliśmy dla domowników wspólne pomieszczenie z aneksem kuchennym na pierwszym piętrze. Mieszkańcy będą mogli w nim spędzać razem czas, a gdy pojawi się potrzeba przyrządzenia samodzielnie potrawy to będzie taka możliwość.

Salon

Pomieszczenie na pierwszym piętrze przeznaczone do spędzania wspólnie z innymi mieszkańcami czasu wolnego.

Gabinet lekarski oraz pielęgniarski

Kompleksowo wyposażone gabinety pozwolą lekarzowi POZ przyjmować pacjentów na miejscu bez konieczności dojeżdżania do odleglejszych placówek.

Strefa SPA

Mieszkańcy Domu Seniora mają możliwość nieodpłatnego korzystania ze strefy SPA Pałacu Pawłowice w godzinach przedpołudniowych od poniedziałku do piątku.
Do dyspozycji jest: sauna fińska, sauna infrared, dwie wanny jakuzzi, grota solna, basen rekreacyjny.